Dokumentárne filmy o tom, že VODA má pamäť

Voda je najdôležitejšou súčasťou života na Zemi, má pamäť a mení sa vďaka nášmu mysleniu a chovaniu a aj my sa meníme prostredníctvom vody, ktorú pijeme alebo inak prijímame zo svojho prostredia.

Dokumentárne filmy o tom, že VODA má pamäť

Dokumentárny film: VODA
Ruský dokument VODA rozoberá nové vedecké výskumy a poznatky o vode. Hovorí o tom, že voda je najdôležitejšou súčasťou života na Zemi, že má pamäť a že sa mení vďaka nášmu mysleniu a chovaniu a aj my sa meníme prostredníctvom vody, ktorú pijeme alebo inak prijímame zo svojho prostredia. Ako jeden z vedcov sa tu objaví aj Masaru Emoto z dokumentárneho filmu "What The Bleep Do We Know?!“ ("Čo my už len vieme ?!“)

Вода - Rusko, 2006, 81 min - ruské znenie s českými titulkamDokumentárny film: VODA 2 - Tajný život vody
Druhý ruský dokument, ktorý sa zaoberá úlohou vody a jej vlastnosťami a poukazuje hlavne na to, ako sa na vodu pozerajú svetové náboženstvá a aký vplyv môže mať na ľudí.

Вода 2: Тайны живой воды - Rusko, 2007, 52 min – ruské znenie bez tituliekDokumentárny film: Tajný projekt „VODA“
Tento rakúsky dokument tiež skúma nevysvetliteľné javy ohľadne vody, jej vlastnosti, pamäť a akú úlohu tu zohrávajú enegie vesmíru. Vedecké fakty sa tu prelínajú s tajomstvami prírody.

Top secret „Water“, Rakúsko, 2009, 52 min – české znenie

Image courtesy of seaskylab at FreeDigitalPhotos.net

Zdroje: youtube.com

Mohlo by vás zaujímať:
Dokumentárny film: Liečba rakoviny zvnútra
Dokumentárne filmy o marihuane
Dokumenty a prednášky o rizikách očkovania
Dokumentárny film: Na jedle záleží – si to, čo ješ

Paula Hrešková Autor článku: Ing. Paula Hrešková
Pracuje ako shiatsu terapeut a v oblasti alternatívnej medicíny sa pohybuje už viac ako 15 rokov. Úspešne absolvovala viacero kurzov a výcvikov, spomeňme, homeopatický kurz, Shiatsu, Dornova metóda, kraniosakrálna terapia, práca s energiou, reiki a pod. V roku 2013 založila internetový portál/blog paula.sk s cieľom poskytovať čo najobjektívnejšie informácie v otázkach zdravia, výživy, pohybu, materstva atď., ktoré by mohli pomôcť tým, ktorí to práve potrebujú. Čítaj viac ...

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

zdielat facebook linkedin pinterest twitter blogger enlace oblúbené
 
Upozornenie: Uvedené informácie majú informatívny charakter. Za správnosť informácií neručíme. Akékoľvek používanie nami poskytovaných informácií je na vlastnú zodpovednosť. Pred začatím terapie, detoxikácie alebo pôstu sa vždy poraďte so svojim lekárom alebo online na zdravie.sk.
 
na začiatok stránky
Sledujte nás   FACEBOOK   TWITTER
 
S