Výchova detí metódou NEVÝCHOVY

Dátum:
Adresa:Online
Organizátor:Centrum Nevýchovy s.r.o.

Pod slovom nevýchova si väčšina ľudí predstaví liberálnu výchovu, pri ktorej si dieťa môže robiť čo chce. V Nevýchove však nedominuje ani rodič ani dieťa, ide o partnerský vzťah. S dieťaťom je zaobchádzané s rešpektom a úctou, pretože rodič partner verí, že rešpekt je po láske tým najdôležitejším, čo dieťa od rodiča potrebuje.

Základnými kameňmi tejto výchovnej metódy sú otvorená komunikácia, vzájomná dôvera a ochota robiť kompromisy a dohody. Je to súbor myšlienok, princípov a praktických nástrojov, ktoré pomáhajú rodičom a deťom rozvíjať naplno svoj potenciál a užívať si vzájomnú prítomnosť.

Autorkou Nevýchovy je známa rodinná poradkyňa v Čechách, Mgr. Katka Králová, ktorá sa práci s deťmi venuje už viac ako 15 rokov. Kurz sa vďaka svojej jednoduchosti, účinnosti a citlivému prístupu k deťom a dospelým rýchlo rozšíril aj na Slovensko a do zahraničia.

Tento kurz je ONLINE, takže ho môžete absolvovať z pohodlia Vášho domova. Trvá 5 týždňov a je vedený formou vzdelávacích videí, audio nahrávok, cvičení a iných aktivít. Všetky materiály sú v českom jazyku. Má veľmi pozitívne ohlasy a pomohol už tisícom rodičov, ktorí chceli mať so svojimi deťmi pekný vzťah a zároveň z nich vychovať milujúce, emočné zdravé, ohľaduplné, zodpovedné a zdravo sebavedomé bytosti.

na začiatok stránky
Sledujte nás   FACEBOOK   TWITTER
 
S