Aké výživové doplnky by ste mali užívať?

Žijeme v dobe, kedy na nás ďaleko viac vplývajú nepriaznivé vonkajšie vplyvy, stres a pribúdajúce civilizačné ochorenia. Nášmu zdraviu neprispieva ani nesprávny životný štýl.

Aké výživové doplnky by ste mali užívať?

Žijeme v dobe, kedy na nás ďaleko viac vplývajú nepriaznivé vonkajšie vplyvy, stres a pribúdajúce civilizačné ochorenia. Nášmu zdraviu neprispieva ani nesprávny životný štýl, nedostatok športu a nevhodný jedálniček. A pokračovať by sme mohli ďalej. Ak si dnes chcete udržať pevné zdravie, len ťažko by ste sa zaobišli bez výživových doplnkov či vitamínov. Ktoré látky vaše telo potrebuje?

látky vaše telo potrebuje

1. Vitamín D pre zdravie kostí a imunitu

Vitamín D pomáha nášmu telu vstrebávať vápnik, ktorý je dôležitý pre zdravie kostí. Nedostatok tohto vitamínu môže zvýšiť vaše šance nielen na bolesť kostí a chrbta, no môže byť aj príčinou oslabenej imunity či vypadávania vlasov. Vedci sa zhodujú na tom, že o váš denný príjem vitamínu D sa postará aspoň 15 minút strávených na slnku. To však v sychravom počasí nie je vždy možné, a preto by sme mali hľadať alternatívy, ako ho získať. Nachádza sa napríklad v rybách a vaječných žĺtkoch, no praktickou voľbou je aj vitamín D v tabletách. Vyskúšajte napríklad K2D3 ADVANCE, unikátny výživový doplnok, ktorý okrem vitamínu D obsahuje kombináciu vitamínu K2 vo forme MK7, vápnika a rybieho oleja pre maximálny synergický účinok.

2. Vitamín B pre duševnú rovnováhu

Vitamín B patrí medzi základné vitamíny, čo znamená, že pre zdravie ľudského organizmu je nevyhnutný. Je známy svojim pozitívnym vplyvom pre zdravie, tvorbu energie, a okrem toho upokojuje náš nervový systém a redukuje stres. Aj preto býva často nazývaný ako „anti-stresový“ vitamín. Ak je práve vitamín B to, čo potrebujete, vyskúšajte výživový doplnok Modin - pre duševnú rovnováhu. Modin je na celom Slovensku unikátny vďaka svojmu komplexnému zloženiu. Základom je extrakt ľubovníka bodkovaného, ktorý je najviac používanou prírodnou látkou s cieľom podporiť psychické zdravie a vnútornú pohodu. L-tryptofan, fenylalanín, vitamíny B3, B5 a B6 ďalej prispievajú k priaznivému pôsobeniu Modinu.

látky vaše telo potrebuje

3. Pre zdravé srdce a tlak

Srdcovo Cievne ochorenia postihujú čoraz mladších ľudí a ich následky dokážu byť fatálne. Je preto nevyhnutné, aby sme sa o naše srdce starali aj v rámci prevencie. Ak vám nezáleží len na vašom zdravotnom stave dnes, ale dbáte aj o to, aby ste boli v dobrej a zdravej kondícií aj o niekoľko rokov, vyskúšajte zaradiť medzi vaše základné vitamíny aj produkt Tenzin. Tenzin je výživový doplnok na podporu zdravého srdca a normálneho krvného tlaku. Na našom trhu ide o skutočný unikát nakoľko obsahuje jedinečnú kombináciu 8 aktívnych látok.

Na nutraceutics.sk nájdete širokú ponuku výživových doplnkov na všetky vaše problémy. Či už sú kozmetického alebo zdravotného charakteru. Trápi vás zlý spánok, bolesť kĺbov, problémy s erekciou alebo len „obyčajná“ imunita? Pri nákupe nezabudnite použiť zľavové kupóny, s ktorými ušetríte peniaze.

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

zdielat facebook linkedin pinterest twitter blogger enlace oblúbené
 
Upozornenie: Uvedené informácie majú informatívny charakter, sú pravidelne aktualizované a nie sú právne záväzné. Za správnosť informácií neručíme. Akékoľvek používanie nami poskytovaných informácií je na vlastnú zodpovednosť. Pred začatím terapie, detoxikácie alebo pôstu sa vždy poraďte so svojim lekárom alebo online na zdravie.sk.
 
na začiatok stránky
Sledujte nás   FACEBOOK   TWITTER
 
S