Hľadáte cool pánsku mikinu? Pozrite si našich TOP 5

Pomôže Vám skladať nové štylizácie a vdýchne Vášmu každodennému štýlu veľa sviežosti.

Hľadáte cool pánsku mikinu? Pozrite si našich TOP 5

PR článok

Prichádza moment, keď pozeráme na obsah šatníka a netušíme, čo si obliecť. Ak sa Vám takáto situácia stala, máme návrh: siahnite po novej zaujímavej pánskej mikine. Garantujeme Vám, že Vám pomôže skladať nové štylizácie a vdýchne Vášmu každodennému štýlu veľa sviežosti.

Najmódnejší vzor: pánska mikina s potlačou

 

Medzi najobľúbenejšie modely mikín tejto sezóny jednoznačne patria mikiny s potlačou. Všetky cool pánske mikiny majú veľké pútavé potlače, preto si určite jeden z týchto modelov zaraďte do svojho šatníka. Pánska mikina s potlačou je riešením nielen pre tínedžerov: ak si však myslíte, že sa v mikine s veľkou potlačou nebudete cítiť dobre, vyberte si model s malým nápisom. Bude to určite decentnejšie, no stále veľmi štýlové.

 

Čo sa týka farieb, v tejto sezóne jednoznačne kráľuje čierna, biela a šedá. Na týchto farebných variantoch vyzerajú najlepšie farebné potlače a nápisy.

 

Najmódnejší strih: pánska mikina bez kapucne

 

Je čas pozrieť sa na rôzne typy strihov. Jednoznačne najobľúbenejšie sú pánske mikiny bez kapucne. Ich prednosťou je všestrannosť a športový štýl, ktorý však nepôsobí ako z posilňovne, ako by ste si niekedy mohli o mikinách s kapucňou myslieť. Pánske mikiny bez kapucne sa ľahšie kombinujú s bundou a nohavicami a môžete si ich obliecť takmer na každú príležitosť, pokiaľ nie sú príliš krikľavé. Podľa nás sa mikina bez kapucne hodí dokonca aj do práce: samozrejme za predpokladu, že nemusíte nosiť dress code.

 

Najuniverzálnejší model: obyčajná mikina bez kapucne

 

Pri výbere novej mikiny môžete ísť nadoraz a siahnuť po modeli s potlačou, no bez obyčajného modelu v šatníku sa nepohnete. Mikina bez potlače je určite pokojnejšia a hodí sa lepšie na formálne príležitosti. Musíte s nami súhlasiť: klasické hladké modely jednoducho nevyjdú z módy, preto ich nezabudnite mať vo svojom šatníku tiež.

 

Najneobvyklejší variant: pánska mikina s krátkym rukávom

 

To je kuriozita, ktorá bude na leto najlepšia. Pánska mikina s krátkym rukávom a kapucňou je zaujímavým variantom: ak si ju zaradíte do šatníka, dokážete, že viete, čo sa deje v trendoch a máte aktuálne informácie o módnych novinkách. Podľa nás ide o zaujímavú zmenu oproti klasickému tričku: ak sa páči aj Vám, oblečte si džínsové šortky, tenisky a vyrazte do mesta. Toto je štylizácia ako stvorená na dovolenkový výlet!

 

Najviac pohodlná pri nosení: pánska mikina na zips

 

Je to model, ktorý tak ako hladká mikina bez kapucne nevyjde z módy. Pánska mikina so zapínaním na zips je základom šatníka: ide o ležérnu istotu, ktorú si môžete obliecť na večeru k mame aj do práce. Spája v sebe športový štýl (lemy), všestrannosť (zips) a praktický prístup (vrecká). Vyberte si model z najnovšej kolekcie v jednej z obľúbených farieb tejto sezóny a vytvorte si jedinečnú štylizáciu: https://ozonee.sk/slo_m_Muzi_Mikiny_Mikiny-na-zips-4358.html! Ako môžete vidieť – bez mikiny ani krok.

 

Štýlové pánske mikiny v mnohých prevedeniach, strihoch a farbách nájdete v predajni Ozonee: https://ozonee.sk/slo_m_Muzi_Mikiny-4352.html. Môžete si vybrať z niekoľkých variantov, ale nebojte sa: nákupy nezaťažia Váš rozpočet. Siahnite po mikine a vyzerajte módne!

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

zdielat facebook linkedin pinterest twitter blogger enlace oblúbené
 
Upozornenie: Uvedené informácie majú informatívny charakter, sú pravidelne aktualizované a nie sú právne záväzné. Za správnosť informácií neručíme. Akékoľvek používanie nami poskytovaných informácií je na vlastnú zodpovednosť. Pred začatím terapie, detoxikácie alebo pôstu sa vždy poraďte so svojim lekárom alebo online na zdravie.sk.
 
na začiatok stránky
Sledujte nás   FACEBOOK   TWITTER
 
S