4 parfémy, ktoré podporia vaše sebavedomie. Ktoré sú to?

Pokiaľ je outfit vizitkou ženy, potom je parfém pomyselnou bodkou za celkovým dojmom. Je neviditeľným závojom, ktorý vás obklopuje po celý deň, a jeho kúzelnou schopnosťou je povzbudiť vás a ...

4 parfémy, ktoré podporia vaše sebavedomie. Ktoré sú to?

PR článok

Pokiaľ je outfit vizitkou ženy, potom je parfém pomyselnou bodkou za celkovým dojmom. Je neviditeľným závojom, ktorý vás obklopuje po celý deň, a jeho kúzelnou schopnosťou je povzbudiť vás a dodať malú iskričku sebavedomia. Ktoré vône dokonale podčiarknu vašu vnútornú silu?

Idôle od značky Lancôme

Máloktorá vôňa povzbudí vaše zmysly tak, ako parfumová voda Idôle. Jej myšlienkou je prebudiť vo vás vnútornú ikonu, ktorú si v sebe každá žena nosí. Idôle oplýva tónmi romantickej ruže a exotického jazmínu. Táto zvodná kombinácia je zavŕšená sladkou vanilkou a koreneným cédrom, vďaka ktorému vyvoláva nehu a ženskosť, ale zároveň aj skrytú silu. Idôle je skrátka jemnou a decentnou vôňou, ktorá sa perfektne hodí pre akúkoľvek príležitosť.

Gypsy Water od značky Byredo

Predstavte si hlboký les plný dreva, osviežujúcich citrusov, korenia a plápolajúceho ohňa. Presne taká je Gypsy Water. Divoká, nespútaná a originálna. A presne taká môžete byť aj vy.

Gypsy Water patrí medzi parfémy, čo z nej robí silnú vôňu dokonale podčiarkujúcu sebavedomie nekonvenčnej ženy. Vďaka úplne unikátnemu kontrastu, ktorý tvoria tóny kadidla, ihličia borovice a santalového dreva, a ktorý vyvažuje zmyselná vanilka, vás tento parfum chytí za srdce a nepustí.

Coco Mademoiselle od značky Chanel

Pokiaľ hľadáte ľahkú, príjemnú, ale zároveň aj osobitú vôňu, potom sa skúste ponoriť do tónov chytľavej parfémovej vody Coco Mademoiselle. Táto jedinečná vôňa z dielne značky Chanel rozhodne podčiarkne vaše sebavedomie a zároveň sa stane príjemným doplnkom, ktorý nebudete chcieť odložiť. Vôňa poskytuje jemné akordy plynúce zo spojenia kvetu pomarančovníka, mimózy, ruže a jazmínu. Kvetinový pugét dopĺňa pačuli, biele pižmo, fazuľa tonka alebo napríklad vanilka.

Vôňa Libre od značky Yves Saint Laurent

Ak existuje vôňa pre silné, sebavedomé a slobodomyseľné ženy, potom je ňou jednoznačne Libre. Táto parfémová voda v sebe ukrýva silu kvetov marockého pomarančovníka aj jemnosť levandule. V ľahkom kvetinovom rytme spolu tancujú tóny cédra, šťavnatej mandarínky i zmyselnej ambry. Výsledkom je dokonalá súhra, ktorá vám doslova očaruje zmysly. Ponorte sa do vône Libre aj vy a podporte tak svoje sebavedomie.

Zdroj obrázku: unsplash.com

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

zdielat facebook linkedin pinterest twitter blogger enlace oblúbené
 
Upozornenie: Uvedené informácie majú informatívny charakter, sú pravidelne aktualizované a nie sú právne záväzné. Za správnosť informácií neručíme. Akékoľvek používanie nami poskytovaných informácií je na vlastnú zodpovednosť. Pred začatím terapie, detoxikácie alebo pôstu sa vždy poraďte so svojim lekárom alebo online na zdravie.sk.
 
na začiatok stránky
Sledujte nás   FACEBOOK   TWITTER
 
S